Totalt denne helga er det snakk om mer enn 50 direktesendte kamper. Se fullstendig oversikt her: Direktesport

Du trenger et abonnement på Fredriksstad Blad for å kunne se kampene. Forsøk frem til sommeren for kun 99 kroner: FB-kampanje

Sendeplan lørdag:

Toppserien:

14.00: Klepp - Røa

14.00: Lyn - Kolbotn

15.00: LSK Kvinner - Arna-Bjørnar

15.00: Sandviken - Stabæk

15.00: Vålerenga - Fart

PostNord-ligaen avd. 1:

11.30: Byåsen - Brattvåg

15.00: Levanger - Moss

15.00: Sola - Kvik Halden

16.00: Nardo - Vidar

16.00: Egersund - Bryne

17.45: Arendal - Stjørdals-Blink

PostNord-ligaen avd. 2:

14.00: Alta - Mjølner

14.00: Oppsal - Florø

16.00: Sotra - Grorud

16.00: Fram Larvik - Elverum

Norsk Tipping-ligaen avd. 1:

14.00: Nordstrand - Spjelkavik

15.00: Herd - Kråkerøy

16.00: Sunndal - Eidsvold Turn

Norsk Tipping-ligaen avd. 2:

13.00: Grei - Halsen

14.00: Frigg - Ørn-Horten

14.00: FK Tønsberg - Lyn

16.00: Drøbak-Frogn - Ready

19.00: Mjøndalen 2 - Norild

Norsk Tipping-ligaen avd. 3:

13.00: Pors - Brodd

14.00: Flint - Mandalskameratene

16.00: Flekkerøy - Staal

Norsk Tipping-ligaen avd. 4:

16.00: Djerv1919 - Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen avd. 5:

14.00: Verdal - Gjøvik-Lyn

16.00: Kongsvinger 2 - Melhus

16.00: Raufoss 2 - Kolstad

16.00: Strindheim - Brumunddal

17.00: Tiller - Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen avd. 6:

13.30: Fløya - Ullensaker/Kisa 2

15.00: Finnsnes - Harstad

16.00: Melbo - Gjelleråsen

18.15: Lillestrøm 2 - Leknes

4.-divisjon:

14.00: Idd SK - Råde

MMA:

16.00: Battle Arena

19.30: Cage Warriors, Academy South East

Ishockey

15.15: Frölunda - Luleå

Sendeplan søndag

Toppserien:

19.00: Trondheims-Ørn - Avaldsnes

PostNord-ligaen avd. 1:

16.00: Fredrikstad - Hødd

PostNord-ligaen avd. 2:

16.00: Asker - Kjelsås

16.00: Åsane - Senja

Norsk Tipping-ligaen avd. 1:

12.00: Årvoll - Molde 2

14.00: Rommen - Træff

Norsk Tipping-ligaen avd. 3:

17.00: Madla - Storm

Norsk Tipping-ligaen avd. 4:

14.00: Brann 2 - Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen avd. 6:

15.00: Skjetten - Skjervøy

Håndball:

14.00: Sarpsborg - Glassverket

Ishockey:

15.00: Färjestad - Djurgården