Dette er sporten du kan se på FBTV i vinter

Abonnerer du på Fredriksstad Blad kan du boltre deg med direktesendt sport på FBTV.

Abonnerer du på Fredriksstad Blad kan du boltre deg med direktesendt sport på FBTV.

Det er en fartsfylt idretts-vinter foran oss og dette er noe av sporten du kan direkte på FBTV.

DEL

Er du ikke abonnent hos Fredriksstad Blad kan du skaffe det her til kampanjepris (5 kroner for fem uker): Digitalt abonnement på Fredriksstad Blad

FFKs treningskamper:

26.01.2019: Mjøndalen-FFK

02.02.2019: KFUM – FFK

22.02.2019: FFK- Kvik Halden

01.03.2019: Sarpsborg 08 – FFK

03.03.2019: FFK – Grorud

07.03.2019: FFK – Alta

16.03.2019: Strømmen – FFK

23.03.2019: FFK – Falkenberg

30.03.2019: FFK – Bærum

06.04.2019: FFK – Fram Larvik (mulig den blir flyttet til 07.04)

Her finner du fullstendig oversikt over direktesendt sport på FBTV: FBTV/Norgessporten

Følg treningskampene på Marbella direkte på FBTV.

Følg treningskampene på Marbella direkte på FBTV.

Fotball treningskamper Marbella:

(Merk det jobbes fortsatt med å fastsette motstandere til alle lag)

02.02.2019: HamKam – Strømmen

08.02.2019: Ullkisa – Raufoss

08.02.2019: Kongsvinger – Østersund

09.02.2019: Dynamo Kiev – FK Haugesund

09.02.2019: Mjøndalen – Lokomotiv M.

13.02.2019: Vålerenga – Rostov

13.02.2019: Ukjent – Kongsvinger

14.02.2019: Sandefjord – Ukjent

16.02.2019: Rubin – Kazan – Vålerenga

16.02.2019: Lillestrøm – Rostov

19.02.2019: Vålerenga – Sandefjord

20.02.2019: Viking – Tromsø

21.02.2019: Sandefjord – Real Balompédica Linense

21.02.2019: Sarpsborg 08 – Rostov

21.02.2019: Stabæk – Nomme Kalju

22.02.2019: Strømsgodset – Ranheim

22.02.2019: Molde – Ukjent

22.02.2019: Dinamo Brest – Viking

24.02.2019: Tromsø – Ukjent

25.02.2019: Sarpsborg 08 – Ukjent

25.02.2019: Ranheim – Ukjent

26.02.2019: Dinamo Brest- Molde

26.02.2019: Stabæk – Ukjent

26.02.2019: KFUM – Ukjent

27.02.2019: Strømsgodset – Raufoss

27.02.2010: Nest-Sotra – Jerv

27.02.2019: Sandnes Ulf -Ull/Kisa

02.03.2019: Molde – Ukjent

02.03.2019: KFUM – Ukjent

01.02.2019: Sandnes Ulf – Nest-Sotra

02.03.2019: Skeid – Ull/Kisa

03.03.2019 Nest Sotra – Raufoss

04.03.2019: Start- Ukjent

04.03.2019: Jerv – Ukjent

05.03.2019: Rosenborg – Dinamo Brest

07.03.2019: Strømmen – Tromsdalen

09.03.2019: Start – Ukjent

09.03.2019: Rosenborg – Ukjent

10.03.2019: HamKam – Brann

10.03.2019: Tromsdalen – Sogndal

10.03.2019: Strømmen – Aalesund

13.03.2019: Rosenborg – Ukjent

13.03.2019: Bodø/Glimt – Start

13.03.2019: Kristiansund – Sogndal

14.03.2019: Notodden – Ukjent

15.03.2019: Brann – Ukjent

16.03.2019: Kristiansund – Ukjent

17.03.2019: Bodø/Glimt – Ukjent

25.01.2019: Presselaget – Haugesund

31.01.2019: Haugesund – Nest-Sotra

Her finner du fullstendig oversikt over direktesendt sport på FBTV: FBTV/Norgessporten

Som FB-abonnent kan du se alle kampene til FBK direkte på FBTV.

Som FB-abonnent kan du se alle kampene til FBK direkte på FBTV.

Håndball Eliteserien:

06.01.2019: Gjerpen HK – Byåsen Elite

06.01.2019: Vipers – Oppsal

09.01.2019: Oppsal – Storhamar

09.01.2019: Byåsen – Fredrikstad

09.01.2019: Fana – Larvik

13.01.2019: Molde – Vipers

13.01.2019: Gjerpen – Skrim Kongsberg

13.01.2019: Rælingen – Tertnes

23.01.2019: Storhamar – Fama

Her finner du fullstendig oversikt over direktesendt sport på FBTV: FBTV/Norgessporten

Som abonnent på FB kan du følge SHL direkte på FBTV.

Som abonnent på FB kan du følge SHL direkte på FBTV.

Ishockey SHL:

05.01.2019: Luleå – Växjö

09.01.2019: HV71 – Färjestad

12.01.2019: Djurgården – Linköping

17.01.2019: Frölunda – Färjestad

18.01.2019: Brynäs – Djurgården

19.01.2019: HV71 – Skellefteå

22.01.2019: Malmö – Djurgården

23.01.2019: Örebro – Växjö

24.01.2019: Linköping – Frölunda

26.01.2019: Frölunda – Djurgården

29.01.2019: Växjö – Linköping

31.01.2019: Linköping – Skellefteå

Her finner du fullstendig oversikt over direktesendt sport på FBTV: FBTV/Norgessporten

Se Jesper Nipe og Comets kamper direkte på FBTV.

Se Jesper Nipe og Comets kamper direkte på FBTV.

Ishockey 1. divisjon:

03.01.2019: Hasle-Løren Elite – Comet Halden Elite DIV MENN

03.01.2019: Storhamar YA – Tønsberg

03.01.2019: Gjøvik – Furuset

03.01.2019: Nidaros – Kongsvinger Elite

05.01.2019: Storhamar YA – Narvik

05.01.2019: Tønsberg – Gjøvik

05.01.2019: Grüner – Hasle-Løren Elite

05.01.2019: Storhamar YA – Narvik

06.01.2019: Nidaros – Kongsvinger Elite

06.01.2019: Gjøvik – Tønsberg

09.01.2019: Comet Halden Elite – Furuset

09.01.2019: Hasle-Løren Elite – Grüner

12.01.2019: Nidaros – Narvik

12.01.2019: Gjøvik – Storhamar YA

12.01.2019: Kongsvinger Elite – Hasle-Løren Elite

12.01.2019: Tønsberg – Comet Halden Elite

12.01.2019: Grüner – Furuset

Her finner du fullstendig oversikt over direktesendt sport på FBTV: FBTV/Norgessporten

Følg BLNO-ligaen direkte på FBTV.

Følg BLNO-ligaen direkte på FBTV.

Basketball BLNO:

05.01.2019: Tromsø – Storm – Sandvika

05.01.2019: Nidaros Jets – Kongsberg Miners

05.01.2019: Fyllingen – Bærum Basket

05.01.2019: Gimle – Asker Aliens

05.01.2019: Centrum Tigers – Asker Aliens

05.01.2019: Gimle – Tromsø Storm

06.01.2019: Tromsø Storm Ungdom – Sandvika

06.01.2019: Ullern – Ulriken Eagles

06.01.2019: Frøya – Tromsø Storm

06.01.2019: Bergen Elite – Asker Aliens

09.01.2019: Fyllingen – Frøya

10.01.2019: Ammerud – Centrum Tigers

24.03.2019: Bergen Elite – Gimle

Send inn tekst og bilder «

Fortell nyheter om deg selv, din idrettsklubb/forening osv., både på nett og i papir

Artikkeltags