Disse møtes i 1. runde i junior-NM i fotball

Kråkerøys juniorgutter (hvitt og grønt) reiser til Moss for å møte Sprint Jeløy i første runde i årets NM. Bildet er fra fjorårets kamp mot Futuro Rio i Sandar Cup.

Kråkerøys juniorgutter (hvitt og grønt) reiser til Moss for å møte Sprint Jeløy i første runde i årets NM. Bildet er fra fjorårets kamp mot Futuro Rio i Sandar Cup. Foto:

Fire lokale juniorlag er klar for 1. runde i NM i fotball.

DEL

Råde tar i mot Nordstrand hjemme i Idrettsparken, mens FFK får besøk av Kolbotn. Trosvik på sin side møter KFUM hjemme, mens Kråkerøy må til Bellevue for å møte Sprint/Jeløy borte.

Kampene spilles søndag 7. mai klokken 15.00. Kampene kan spilles tidligere dersom klubbene blir enige. 

Her er oppsettet: 

Lørenskog – Kvik Halden
Råde – Nordstrand
Sarpsborg 08 – Røa
Sprint-Jeløy – Kråkerøy
Ullern – Borgen
Drøbak-Frogn – Holmlia
Fredrikstad – Kolbotn
Trosvik – KFUM
Holmen – Elverum
Skeid – Brumunddal
Asker – Mjøndalen
Ottestad – Stabæk
Åssiden - HamKam
Kongsvinger – Grei
FK Tønsberg – Lyn
Gjøvik-Lyn - Lillestrøm
Bærum – Raufoss
Gjelleråsen – Ull/Kisa
Raumnes & Årnes – Oppsal
Odd – Skjold
Pors – Eiker/Kvikk
Ørn Horten – Konnerud
Lillehammer – Hallingdal
Sandefjord Fotball – Follo
Sande – Strømsgodset
Flint – Sandefjord BK
Stathelle – Skarphedin
Start – Mandalskammeratene
Arendal – Urædd
Flekkefjord - Vigør
Jerv – Søgne
Bryne – Sola
Hinna – Frøyland
Stavanger – Viking
Varhaug – Sandnes Ulf
Haugar – Haugesund
Klepp - Madla
Åkra – Kopervik
Djerv 1919 - Fana
Brann - Bjarg
Bønes – Gneist
Loddefjord – Nymark
Os – Smørås
Vadmyra – Sædalen
Varegg – Vard Haugesund
Åsane – Voss
Sotra – Kjøkkelvik
Aalesund – Bergsøy
Hødd – Herd
Rollon – Kristiansund
Molde – Ørsta
Florø – Sogndal
Grong – Mosjøen
KIL/Hemne – Levanger
Namsos – Nardo
Orkanger – Orkla
Byåsen - Vålerenga
Steinkjer – Rosenborg
Ranheim – Verdal
Strindheim – Stjørdals-Blink
Sverresborg – Tiller
Junkeren – Bodø/Glimt
Finnsnes – Harstad
Tromsø – Alta

Spilldatoer for øvrige runder: 

1. runde:  6. - 7. mai
2. runde: 27. - 28.mai
3. runde: 24. - 25. juni
4. runde: 13. - 14. august
5. runde: 16. - 17. september
Semifinale:14. - 15.oktober
Finale: 18. - 19. november

Artikkeltags