Sjekk vår gigantiske fotballmeny

Mjøndalen - Fredrikstad. 2-2. Treningskamp Isachsen stadion, Mjøndalen

Mjøndalen - Fredrikstad. 2-2. Treningskamp Isachsen stadion, Mjøndalen Foto:

Frem til 1. mars kan du se rundt 40 direktesendte treningskamper på f-b.no

DEL

Amedia sender også denne vinteren en rekke treningskamper med norske lag. En rekke eliteserie- og 1. divisjonslag er på Marbella i Spania, mens Toppserien for kvinner lader opp til sesongen på tyrkisk jord.

Om kort tid vil du også kunne se Amedias vinterball-studio der man får høydepunkter fra kampene, intervjuer, siste nytt på overgangsmarkedet og en prat om dagens kamp.

Når FFK vender tilbake fra Tyrkia sender vi samtlige treningskamper med FFK frem til seriestart. 22. februar skal FFK møte Kvik Halden, før det 1. mars er duket for prestisjeduell mot Sarpsborg 08. Vi viser også alle seriekampene til FFK direkte på FBTV.

Her finner du kampene: På toppen av vår forside trykker du på fanen "direkte sport". Da kommer du inn på vår rikholdige meny.

Her finner du kampene: På toppen av vår forside trykker du på fanen "direkte sport". Da kommer du inn på vår rikholdige meny.

Du må være abonnent for å få med deg kampene. For å se kampene kan du trykke her.

Har du ikke abonnement på Fredriksstad Blad kan du teste oss i fem uke for kun 5 kroner: Kampanjepris på abonnement hos FB

Her er vår meny frem til 1. mars

Fredag 8/2, 12.30: Bodø/Glimt – Tromsdalen

Fredag 8/2, 16.00: Ull/Kisa – Raufoss

Fredag 8/2, 16.00: Sarpsborg 08 – Zenit St. Petersburg

Lørdag 9/2, 13.00: Dinamo Kiev – Vålerenga

Lørdag 9/2, 16.30: Mjøndalen – Norrby IF

Søndag 10/2, 14.30: Odd – Sogndal

Søndag 10/2, 16.30: Lokomotiv Moskva – FK Haugesund

Tirsdag 12/2, 12.00: Arna Bjørnar – Røa

Tirsdag 12/2, 14.00: Avaldsnes – Lyn

Tirsdag 12/2, 14.00: Brann – Start

Tirsdag 12/2, 16.00: Fart – Trondheims Ørn

Tirsdag 12/2, 18.00: Vålerenga – Rostov

Onsdag 13/2, 15.00: Vålerenga – CSKA Moskva

Onsdag 13/2, 16.00: Atletico Malaguenjo – Kongsvinger

Onsdag 13/2, 16.00: Odd – WSG Wattens

Fredag 15/2, 19.00: Raufoss – Skeid

Fredag 15/2, 12.00: Stabæk – Avaldsnes

Fredag 15/2, 14.00: Sarpsborg – Flora Tallinn

Fredag 15/2, 14.00: Lyn – Arna Bjørnar

Fredag 15/2, 16.00: Sarpsborg 08 – Ullensaker/Kisa

Fredag 15/2, 16.00: Trondheims Ørn – Kolbotn

Fredag 15/2, 16.30: Sandefjord – Nome Kalju

Lørdag 16/2, 12.00: Fart – Røa

Lørdag 16/2, 14.00: Vålerenga – Spartak Subotica

Lørdag 16/2, 16.00: Lillestrøm – CSKA Moskva

Søndag 17/2, 16.30: Lillestrøm – Rostov

Mandag 18/2, 13.00: Sandefjord – Viking

Tirsdag 19/2, 16.00: Vålerenga – Nome Kalju

Onsdag 20/2, 16.00: Marbella -Tromsø

Torsdag 21/2, 11.00: Sandefjord – Real Balompédica Linense

Torsdag 21/2, 14.00: Bodø/Glimt – Aalesund

Torsdag 21/2, 16.00: Lokomotiv Moskva – Viking

Fredag 22/2, 13.00: Strømsgodset – Ranheim

Fredag 22/2, 16.30: Sarpsborg 08 – Nome Kalju

Fredag 22/2, 16.30: Molde – Ventspil

Fredag 22/2, 18.00: Raufoss – Strømmen

Fredag 22/2, 19.00: FFK – Kvik Halden

Lørdag 23/2, 13.00: Stabæk – Tromsø

Lørdag 23/2, 14.00: Haugesund – Start

Søndag 24/2, Kristiansund – Hødd

Mandag 25/2, 16.00: Ventspils – Ranheim

Mandag 25/2, 18.00: Sarpsborg 08 – Lokomotiv Moskva

Mandag 25/2: Lillestrøm – Kongsvinger

Tirsdag 26/2, 18.00: Lokomotiv Moskva – Molde

Onsdag 27/2, 13.00: Raufoss – KFUM

Onsdag 27/2, 13.00: Nest Sotra – Jerv

Onsdag 27/2, 13.00: Sandnes Ulf – Ullensaker Kisa

Onsdag 27/2, 18.00: Strømsgodset – Stabæk

Fredag 1/3, 16.00: Sarpsborg 08 – FFK

Send inn tekst og bilder «

Fortell nyheter om deg selv, din idrettsklubb/forening osv., både på nett og i papir

Artikkeltags