MINNER

MINNER: Maria Mohn går fra «Idol» til «Popstokk». Programmet kan du se i februar. Og i løpet av året kommer det ny plate. ( Foto: Thomas Reisæter)

Kjøp bilde

Maria deltar i «Popstokk»

Maria Mohn går fra «Idol» til «Popstokk» I februar kan du se henne på skjermen i spann med Åge Sten Nilsen.

Annonse

F-b.no på Facebook og Twitter



Annonse

Mandag var det innspilling av programmet på NRK1 der to lag har tvekamp for å vise hva de kan om musikk. Parhestene fra Fredrikstad skal opp mot Charter-Svein og Linni Meister.

– Jeg føler et visst press, humrer Mohn.

Jeg føler et visst press

Hun lover at de skal gjøre sitt beste for å ta innersvingen på det andre laget.

– Vi bør vel makte å vise at vi kan litt mer. Og jeg har ganske sterkt konkurranseinstinkt, røper hun.

Hvordan har tiden etter «idol» vært?
– Jo takk, jeg har hatt mange jobber etter at jeg røk ut av konkurransen. Og det har blitt en del eventjobbing også. Det er flere som nå vet hvem jeg er. Det føles litt rart, og jeg skjønner det ikke helt.

Les også: Maria Mohn stemt ut av Idol

Men jeg har lært utrolig mye, og det er enklere å være med på tv nå enn før.

Hvilke planer har du for ny plate?
– Jeg jobber med nye sanger i studio hver uke, og jeg kan love at det kommer ny plate. Akkurat når vet jeg ikke, men det blir i 2012, sier Mohn.

Les også: Skuffet over seg selv

Lær å synge av Maria Mohn

 

Kommentarer på f-b.no

Her kan du fritt komme med synspunkter og informasjon. Vi krever fullt navn. Da blir det mer interessant for andre å lese det du skriver. Trakassering, trusler, hatske meldinger eller reklame aksepteres ikke på f-b.no. Falske profiler utestenges. Vær saklig og vis respekt når du kommenterer.
Les mer om våre regler og moderering.


Bli tilhenger av Fredriksstad Blad på Facebook: